Obowiązkiem każdego człowieka jest być szczęśliwym

             Zmiana, zmiana, zmiana … Wszystkie związki się zmieniają tak, jak zmieniają się ludzie je tworzący. W każdym związku może przestać działać coś, co było dobre dla obojga albo coś się pogorszyć. Pojawiają się sytuacje nowe, w których trzeba się odnaleźć, pokierować nimi, zrobić coś, co pozwoli unikać problemów i konfliktów w związku, a jeśli już się pojawią, umieć te konflikty rozwiązywać.
Rzadko kiedy rozwiązują się same. A właściwie to same na pewno się nie rozwiążą.
Gdzie szukać wsparcia i pomocy? W poradniach rodzinnych, poradniach małżeńskich, u psychologów, coachów? Jak najbardziej. To są fachowcy, którzy powinni dać radę Waszym problemom. A może u przyjaciół, znajomych, którzy dobrze nas znają? Też można, ale na ile ich rady będą dobre dla nas? Tego nie wiemy. Całkiem możliwe, że wszystkie rady jakie usłyszymy będą bardzo dobre, może nawet genialne. Prawie zawsze jednak są to doskonałe rady, ale wyłącznie dla radzących. Gdyby oni byli w takiej sytuacji i zrobiliby tak jak radzą Wam, z całą pewnością przyniosłoby to oczekiwany przez nich efekt. Ale u Was prawie zawsze efekt będzie inny, prawie zawsze gorszy. Dlaczego? Ponieważ rady oparte są na potrzebach i emocjach doradców, nie na Waszych nawet, jeśli przyjaciele bardzo dobrze Was znają.

Nasza propozycja to wyjazdowe, tygodniowe warsztaty coachingowe dla par szukających wsparcia i pomocy, aby ułożyć dobre relacje w związku. Pracujemy na wygodnym jachcie, na ciepłym morzu, na 24-ch godzinnych sesjach z każdą parą. To więcej czasu niż przy procesach klasycznych, które trwają zwykle kilka miesięcy.

Dzięki temu jesteście naprawdę razem przez cały tydzień.
Widzicie swój związek z innej perspektywy, z innego miejsca, wyciągnięci z codzienności, tylko dla siebie.
Razem odkrywacie siebie na nowo w fantastycznych okolicznościach przyrody.

Jacht i żeglowanie pokazuje jacy jesteśmy naprawdę.

Jeżeli więc Wasz związek nie wygląda tak jak byście sobie życzyli, jeżeli nie wiecie co dalej, jeśli chcecie nauczyć się jak radzić sobie z problemami w związku, to jest to dobra wiadomość!
Od tego możemy zaczynać!
Z nami odkryjecie, co z tym zrobić i jak!
Każde z Was zna samego siebie najlepiej. A jak tak jeszcze nie jest, to z łatwością może się tak stać.

Zapraszamy do udziału w naszych niepowtarzalnych i wyjątkowych Warsztatach Parowych
Zapraszamy na warsztaty na pokładzie naszego PAROSTATKU!